Знайдіть усі кути паралелограма якщо два його кути відносяться як 3 1 ЫЫЫЫЫ ПРОШУУУУ


Ответы на вопрос

Отвечает Аникин Иван.

Ответ: кути паралеллограма 45, 135, 45, 135

Объяснение: протилежні кути паралеллограма рівні .

3+1=4 180/4=45 3*45=135