Знайти кути паралелограма, якщо один з них y 8 раз більший від іншого.БУДЬ ЛАСКА ❤❤​


Ответы на вопрос

Отвечает Беков Абдурахман.

Сума кутів паралелограма, прилеглих до однієї сторони, становить 180°.

Нехай ∠1=∠3=х°,  тоді ∠2=∠4=8х°

х+8х=180

9х=180

х=20

∠1=∠3=20°

∠2=∠4=180-20=160°