Відрізки двох похилих, проведених з однієї точки до площини, до- рівнюють 15 см і 20 см. Проекція

одного із цих відрізків дорівнює16 см. Знайдіть проекцію другого відрізка.​

Ответы на вопрос

Отвечает Катюхин Сергей.

Ответ:

HC = 9

Объяснение:

За теоремою Піфагора:

AH = \sqrt{BA^{2}-BH^{2} }=\sqrt{20^{2} -16^{2} }  =\sqrt{400-256}=\sqrt{144}=12 см

За теоремою Піфагора

HC = \sqrt{AC^{2}-AH^{2} }=\sqrt{15^{2} -12^{2} }  =\sqrt{225-144}=\sqrt{81}=9