Знайти об'єм правильної чотирикутної піраміди сторона основи дорівнює 2 см а висота 7 см ​


Ответы на вопрос

Отвечает Волкова Диназ.

Ответ:

9цел1/3 см³

Объяснение:

Дано

Пирамида

a=2см сторона квадрата

h=7см высота пирамиды

V=?

Решение.

V=Sосн*h/3

Sосн=а², где а- сторона квадрата.

Sосн=2²=4 см² площадь квадрата

V=4*7/3=28/3=9цел1/3см³ объем пирамиды