❤️Визначити лінійну швидкість точок робочої поверхні шліфувального круга діаметром 300 мм, якщо

період обертання 5 сек

Ответы на вопрос

Отвечает Юдин Саша.

Ответ:

0,188 м/с

Объяснение:

d=0.3 м     T=5 c    v=?

===

v=π*d/T=3.14*0.3/5≈0.188 м/с

==============================