Бічні сторони трапеції дорівнюють 8см і 9см, а середні лінія 11см. Знайдіть периметр трапеції​


Ответы на вопрос

Отвечает Бабичев Андрей.

Відповідь: 39 см

Пояснення:

Периметр трапеції = AB+BC+CD+AD.

MN - середня лінія трапеції; MN=\frac{AB+DC}{2}=11 ⇒ AB+DC=22 (см).

AD+BC=8+9=17 (см) — за умовою

Отже P = AB+DC+AD+BC=22+17=39 (см)

(Малюнок приблизний, ти роби креслення правильно)


Отвечает Чернев Макс.

Ответ:

................,........

Объяснение:

А малюнок є до задачи?