Основи трапеції відносяться як 8 :14, а середня лінія дорівнює 88 см. Знайдіть основи трапеції.


Ответы на вопрос

Отвечает Беляев Сергей.

Ответ:

(a+b)÷2=88

Нехай a це 8x,a b це 14x, тоді

(8x+14x)÷2=88

22x÷2=88

11x=88

x=88÷11

x=8

a=8x=8×8=64

b=14x=14×8=112

Відповідь: основи: 64 і 112