Знайдіть периметр трикутника якщо його середні лінії дорівнюють 4см, 3см та 15см ПОМОГИТЕ НУЖНО

СРОЧНО

Ответы на вопрос

Отвечает Верховный Данил.

Ответ:

44 см

Объяснение:

Середня лінія трикутника дорівнює половині сторони, до якої вона паралельна. Отже

Р=4*2 + 3*2 + 15*2 = 8 + 6 + 30 = 44 см.

Попередження: трикутник, більша сторона якого більше суми двох інших сторін, існувати не може! Перевірте умову задачі.