Знайдіть кут ABD, якщо ABD:CBD =5:4 , ABС =90градусов


Ответы на вопрос

Отвечает Белова Аня.

Ответ:

ABD = 50

Объяснение:

Введемо коефіціент пропорційності, тоді кут CBD = 4x, ABD = 5x

CBD + ABD = ABC

4x + 5x = 90

9x = 90

x = 10

CBD = 4x = 4 * 10 = 40

ABD = 5x = 5 * 10 = 50