Знайдіть кути трапеції ABCD, прилеглі до бічної сторони AB, якщо кут A менший від кута B на 38


Ответы на вопрос

Отвечает Орехво Лев.

Сума кутів трапеції, прилеглих до бічної сторони, 180°.

Нехай ∠А=х°, тоді ∠В=х+38°

х+х+38=180

2х=142

х=71

∠А=71°,  ∠В=71+38=109°