Периметр паралелограма дорівнює 72 см. Одна з його сторін дорівнює 16 см. Знайдіть довжини решти

цих сторін : A) 20см:20см:16см В) 22см:30см:14см Г) 20см:16см:32: Б) 36 см:16см:16см только с решением .-.

Ответы на вопрос

Отвечает Автушенко Саша.
1) у паралелограма сусідні сторони рівні . Якщо одна з його сторін 16 см тоді й друга 16 см.
2) 16см+16см=32см
3)72-32=40 см— сума двох невідомих сторін
4) 40:2=20 см - 1 невідома сторона . Сусідні сторони рівні , отже 2 невідома сторона теж 20 см
Отже відповідь А)
Отвечает Половникова Анастасия.

Ответ: а)

Объяснение:

Периметр паралелограма дорівнює P=2(a+b),

як що одна з його сторін дорівнює 16 см, то маємо другу сторону рівну

а= (Р- 2b)/2= (72-16*2)/2=20 см