Сума 3 кутів утворених в результаті перетину 2ох прямих=195° знайти всі кути


Ответы на вопрос

Отвечает Кот Мария.

Ответ:

Объяснение:

Сума всіх кутів = 360°.

отже, якщо сума трьох кутів 195, то четвертий кут =360-195=165°. При перетині прямих вертикальні кути рівні.

360-165×2=30° - це сума двох рівних кутів, отже перші два кути по 15°, і ще два по 165°

Отвечает Корнилова Оксана.

Ответ:

четвертий кут =360°-195°=165°

кут, вертикальний четвертому теж =165°

кут, суміжний четвертому =180-165=15°, а кут, вертикальний даному =15°