Знайдіть відстань між точками M(-4,6) і N(5,6) ​


Ответы на вопрос

Отвечает Gienbaeva Ayana.

MN=\sqrt{(x_{M}-x_{N})^{2} + (y_{M}-y_{N})^{2} } =\sqrt{(-4-5)^{2} +(6-6)^{2} } =\sqrt{(-9)^{2}+0^{2}  } =\sqrt{81+0} =\sqrt{81} =9.

Ответ : 9 (ед).