бічна сторона периметра рівнобічної трапеції відповідно дорівнюють 8 і 37 см знайдіть основи

трапеції якщо їхні довжини відносятьса як 1:2

Ответы на вопрос

Отвечает Баранова Стеша.

Бічні сторони по 8 см,  периметр 37 см. Нехай менша основа х см, тоді більша 2х см.

Маємо рівняння:

8+8+х+2х=37

16+3х=37

3х=21

х=7

Менша основа 7 см, більша основа 7*2=14 см.