Знайдіть скалярний добуток векторів а(−1;4) і b(−5;−1)а) −3; б) −20; в) −12; г) 1.Дякую ❤️ ​


Ответы на вопрос

Отвечает Маралбек Аида.

Объяснение:

Скалярний добуток векторів буде дорівнювати:

a*b= -1*(-5) +4*(-1)=5-4=1, тобто варіант Г