Знайдітьпериметр трикутника, якщо його середні лініі дорівнюють 7 см, 8 см і 14 см


Ответы на вопрос

Отвечает Король Богдан.

Середня лінія трикутника дорівнює половині основи, до якої вона паралельна.

отже,

сторона а=7*2=14 см

сторона в=8*2=16 см

сторона с=14*2=28 см

Р=14+16+28=58 см