Порівняйте x та у якщо х=6 у=³√221


Ответы на вопрос

Отвечает Кемельбаева Аяжан.

Відповідь:

x<y

Пояснення:

треба 6 занести під корень 3 степені:

х=6=\sqrt[3]{6^3}=\sqrt[3]{216}

\sqrt[3]{216}