відстань від точки s до всіх вершин квадрата дорівнює 15 см .Знайти відстань від точки S , до

площини квадрата якщо діагональ квадрата дорівнює 18 см​

Ответы на вопрос

Отвечает Кулигина Елизавета.

Відповідь:

12 см

Пояснення:

Якщо від точки а до вершин квадрата однакова відстань, то точка а є вершиною перпендикуляра до площини квадрата.В перерізі маємо прямокутний трикутник , де діагональю буде похила(15 см) , проєкцією буде 1/2 діагоналі квадрата(18/2)=9 см, а пряма з вершини до площини буде перпендикуляр до цієї площини, знайдемо:

√15²-9²=√144=12(см)     Відстань від точки S до площини =12 см