сторони одного із подібних трикутників дорівнюють 2 см 7 см 6 см а відповідні сторони другого

трикутника дорівнюють 6 см 21 см 18 см знайди коєфіціент подібності цих трикутників СРОЧНО !!!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Абубакаров Сиддикъ.

Ответ:

3

Объяснение:

Знайдемо коефіціент  подібності k з відношення відповідних сторін:

k = 6/2 = 21/7 = 18/6 = 3