Знайди поверхню прямокутного паралелопіпеда за трьома його вимірами 4 см, 8 см, 10 см


Ответы на вопрос

Отвечает Артемьева Полина.

Ответ:

304см²

Объяснение:

Дано:

Параллелепипед.

а=4см

b=8см

с=10см

S=?

Решение:

S=2(ab+bc+ac)

S=2(4*8+8*10+4*10)=2(32+80+40)=2*152=

=304см²