1. Периметр рівнобедреного трикутника дорівнює 105 см, а бічна сторона відноситься до основи як

7:3. Знайдіть сторони трикутника.​

Ответы на вопрос

Отвечает Ваулина Лера.

Ответ:

Нехай бічна сторона=7x см, тоді основа=3x см, периметр=105см

7x+7x+3x=105

17x=105

x=105:17

x=6

7×6=42

3×6=18

Відповідь:42, 42, 18