Знайдіть площу правильного трикутника, вписаного в дане коло, якщо площа квадрата, описаного

навколо цього кола дорівнює 64см² Ps: дуже прошу мені потрібно якось виправити оцінку з геометрії...

Ответы на вопрос

Отвечает Кубышев Ренат.

Ответ: 12√3 см²

Объяснение:

1) S квадрата=а₄²;   а₄²=64 (см²);  а₄=8 (см).

2) а₄=2r;  r=а₄ : 2;   r=8:2=4 (см).

3) R=r=4;  а₃=R√3;   а₃=4√3 (см).

4) S₃=(а₃²√3) : 4;   S₃=16*3*√3 : 4=12√3 (см²).