Сторони трикутника дорівнюють 6 см, 14 см і 16 см. Знайдіть середній за мірою кут.​


Ответы на вопрос

Отвечает Rouer Hoston.

Кут трикутника, протилежний його середній за довжиною стороні і буде середнім за градусною мірою

Позначемо шуканий кут за х, тоді

За т. Косинусів

14*14=6*6+16*16-2*16*6*сosx

cosx=1/2

x=60°

Відповідь: 60 градусів-середній за мірою кут трикутника.