Знайти кути рівнобедреного трикутника, якщо кут при вершині у 3 рази більший за кут при основі. (У

відповід спочатку ввести величини кутів при основі, а потім при вершині. Відповідь вводити через кому без пробілів)​

Ответы на вопрос

Отвечает Ильин Илья.

Ответ:

∠В=3*36=108°

∠А=∠С=36°

Объяснение:

∠В=3х

∠А=∠С=(180-3х)/2

х=180/5=36