з деякої точки простору до площини дві поході проекції, які дорівнюють 8 і 20 см більша з похилих

дорівнює 25 обчислити довжину меншої похилої?(дам 50балів за відповідь)

Ответы на вопрос

Отвечает Ахмадуллин Мухаммат.

Дано: площина α;  т. В;  ВН⊥α;  ВС=25 см,  АН=8 см,  СН=20 см. Знайти АВ.

ΔСВН - прямокутний;  за теоремою Піфагора

ВН=√(ВС²-СН²)=√(625-400)=√225=15 см.

ΔАВН - прямокутний;  

АВ=√(ВН²+АН²)=√(225+64)=√289=17 см.

Відповідь: 17 см.