Периметр квадрата дорівнює 4 см. Знайдіть діагональ квадрата.​


Ответы на вопрос

Отвечает Филиппов Паша.

Ответ:

1,41421356

Объяснение:

діагональ:гіпотенуза,сторони:катети

а (у квадраті)+б (у квадраті)=с (у квадраті)

підставляємо:1 (у квадраті)+1(у квадраті)=с(у квадраті)

(1*1)+(1*1)=2

с (у квадраті)=2

корінь 2=1,41421356

В-дь:гіпотенуза (або діагональ)=1,41421356