сторона основи правильної десятикутної піраміди дорівнює 3 см, а апофема - 5 см. Знайдіть площу

бічної поверхні піраміди

Ответы на вопрос

Отвечает Ахмедиев Бекжан.

Ответ:

75см²

Объяснение:

Росн=3*10=30см периметр основания

Sбок=1/2*Росн*а, где а- апофема.

Sбок=1/2*30*5=75см²