Точка О - точка перетину діагоналей трапеції ABCD з основами AB і CD, АО = 9 см, ОС = 6 см.

Знайдіть основи трапеції, якщо їх сума дорівнює 25 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Новомлынская Катя.

Ответ:

АД=15 см

ВС=10 см

Объяснение:

КО=МО;  ΔСОМ и ΔАСД подобные

ОС/АС=ОМ/АД

6/15=АД*ВС/25 /АД; ВС=0,4*25=10 см

АД=25-10=15 см