Дві сторони трикутника дорівнюють 4 см і 7 см а кут між ними 30 знайдіть площу трикутника


Ответы на вопрос

Отвечает Сексенбай Ердаулет.

Ответ:

7см²

Объяснение:

S∆=1/2*a*b*sin<(ab)

S∆=1/2*4*7*sin30°=1/2*28*1/2=7см²