ДАЮЮ 28 БАЛОВ СРОООЧНООО 1. Знайти градусну міру кута трикутника, якщо інші два дорівнюють

величинам 25 і 75 градусів. 2. Знайти кути трикутника, якщо один з них 40 градусів, а інший на 50 градусів більший за третій. 3. Кути трикутника співвідносяться як 5:6:7. Знайти ці кутe пожалустааааааа

Ответы на вопрос

Отвечает Андрущенко Коля.

Ответ:

1. кут = 180 -(25 +75)= 80

2. кут 2 =

40+x+x+50=180

2x+90=180

2x=90

x=45

кут 3= 45+50= 95

3. 5x + 6x + 7x = 180

18x=180

x= 10

1 кут = 5*10= 50

2 кут = 6*10 = 60

3 кут = 7*10= 70

Отвечает Жуйков Данил.

Ответ:

готово

Объяснение: