АВ= 4см ; АС= 7см ; кут А= 60градусів ; знайти ВС


Ответы на вопрос

Отвечает Глухих Диана.

Відповідь:

√37 см

Пояснення:

Квадрат будь-якої сторони трикутника дорівнює сумі квадратів двох інших його сторін без подвоєного добутку цих сторін на косинус кута між ними.

ВС²=АВ²+АС²-2*АВ*АС*соs60°=16+49-2*4*7*1/2=37(см²)

ВС=√37(см)

ВС≈3,01см - вибирай як ви в школі пишете