Периметр рівнобедреного трикутника дорівнюе 21 см, його основа на 3 см менша від бічної сторони.

Знайдіть сторони цього трикутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Салеев Тимур.

9

Объяснение:

якщо основу взяти за х, а бічні сторони( бо їх 2) взяти за х-3 то вийде

х+х-3+х-3=21

3х=21+6

3х=27

х=9

В:9

або

21-3=18(см) 2 бічні сторони

18:2=9(см)

В:9

ЛУЧШЕ УРОВНЕНМЕМ..