Татраэдрдің қыры 8 см. Бүйір жағының табан жазықтығына ортогональ проекциясының ауданын тап.​


Ответы на вопрос

Отвечает Меграбян Самвел.

Ответ:

Объяснение:

Em=10 см, ∠ЕМО=60°.

Тік бұрышты TR-ke EOM MO = em * cos60 = 10/2=5 см.

АВСД квадратында жағы a=2mo=2·5=10 см тең.

Бүйір бетінің ауданы: Ѕб.б=Рl / 2=4a * ЕМ/2=4·10·10/2=200 см∧2.

Негіз ауданы: So=a2=102=100 см∧2.

Толық бетінің ауданы: Sт.б=Ѕб + So=200+100=300 см2 - жауап.

300 см∧2