зовнішні кути при двох вершинах трикутника відповідно дорівнюють 125 градусів і 150 градусів.

Знайдіть градусну міру кожного з трьх внутрішніх кутів трикутника

Ответы на вопрос

Отвечает Булах Вероника.

Ответ:

55; 30; 95

Объяснение:

сумма внешнего и внутреннего углов треугольника равна 180.

∠1=180-125=55

∠2=180-150=30

∠3=180-30-55=95