Знайдіть другий катет прямокутного трикутника, у якому гіпотенуза та один із катетів дорівнюють

відповідно 25 см та 7 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Ермольников Виктор.

Відповідь:

24см

Пояснення:

за теоремою Пифагора

а²+7²=25²;

а²=625-49²=576

а=√576=24(см)