В) Знайдіть найменшу висоту трикутника. 4. Сторони паралелограма дорівнюють 8/2 см і 2 см та

утворюютькут 45°. Знайдіть меншу діагональ і площу паралелограма. Потрібно рішити цю задачу​

Ответы на вопрос

Отвечает Серикова Аида.

Ответ:

4. S=11.6 cм2

d1=6,93 см

Объяснение:

Высота 2*sin45°=\sqrt{2} cм; S=8.2*\sqrt{2}=11.6 cм2

d1^2=2^2+8.2^2-2*2*8.2cos45°=6.9^2;  d1=6,93cм