помогите пожалуйста .у рівнобічної трапеції ABCD бічна сторона дорівнює 10 см висота BF ділить

основу AD на відрізки менший з яких дорівнює 6 см. знайдіть більшу основу трапеції якщо її діагональ дорівнює 17 см

Ответы на вопрос

Отвечает Кононенко Елизавета.

Ответ:

21 см

Объяснение:

2 раза по т-ме Пифагора....

BF²=AB²-AF²=100-36=64

BF=8

FD²=BD²-BF²=289-64=225

FD=15

AD=AF+FD=6+15=21см