Знайдіть довжину відрізка KP і координати його середини якщо K(5;4) P(-6;-3).


Ответы на вопрос

Отвечает Никифорова Оля.

Ответ:

КР=13

Координаты середины отрезка КР М(-0,5;0,5)

Объяснение:

Длина отрезка

КР^2=(-6-5)^2+(-3-4)^2=121+49=170

КР=\sqrt{170}=13

Координаты середины отрезка КР М(-0,5;0,5)

Хм=5+(-6-5)/2=-0,5

Ум=4+(-3-4)/2=0,5