Геометрія, 10ий клас Через катет ВС прямокутного трикутника ABC (C=90 градусов) проведено площину

a. Через точку D, що лежить на гіпотенузі АВ, проведено пряму а, паралельну другому катету, яка перетинає площину в точці D1. Знайдіть довжину катета АС, якщо BD : DA = 2 : 7, DD1 = 7см.

Ответы на вопрос

Отвечает Быстров Ярослав.

Ответ:

АС=16,07 см

Объяснение:

7/AA1=2/9

AA1=7*9/2=31.5 cм

AA1/7=31,5/7=4,5

ДД2/ДД1=ДД2/7

ДД2/АС=2/9

АС=9ДД2/2

ВС=45 см

ВД2=45/9*2=10 см