Пряма СМ перпендикулярна до площини прямокутникаАВСD АВ=4 см BC = 3 cм АМ = 13 см знайти СМ


Ответы на вопрос

Отвечает Зонова Виктория.

1. ΔАВС - прямокутний, тоді — ∠АВС = 90°,

2. АС² = АВ² + ВС²

АС = √(АВ²+ВС²)= √(32+42) = 5

3. ΔАСМ - прямокутний — ∠АСМ = 90°

4. СМ² = АМ² - АС²

СМ = √(АМ²-АС²)= √132-52 = √169-25 = 12 (см).

Відповідь: 12 см