Площа основи призми дорівнює 25 см² а її висота 4 см знайти об'єм призми


Ответы на вопрос

Отвечает Несипбаев Ерхан.

Ответ:

100см³

Объяснение:

Sосн=25см²

h=4см

V=Sосн*h

V=25*4=100см³