Знайдіть катет прямокутного трикутника проекція якого на гіпотенузу 3см якщо гіпотенуза =27​


Ответы на вопрос

Отвечает Видникевич Данил.

Ответ:

АВС,<С=90,АВ=27см,АН-проекция

АС,АН=3см

АС²=АН*АВ=3*27=81

АС=9см