Катет прямокутного трикутника дорівнює 12 см, а медіана, що проведена до нього, дорівнює 8 см.

Знайти площу даного трикутника. У відповідь записати число, поділене на √7.

Ответы на вопрос

Отвечает Целикова Аня.

Ответ:

12

Объяснение:

Другий катет = 8²-6² = √28 = 2√7

S = a*b/2 = 12*2√7/2 = 12√7 см²