Один брусок має розміри 12 см, 8 см і 5 см, розміри другого бруска 6 см, 8 см і 4 см. У скільки

разів об'єм першого бруска більший від об'єму другого?

Ответы на вопрос

Отвечает Ростовщиков Максим.

Ответ:

2,5 рази

Объяснение:

V1=12*8*5=480 cм³

V2=6*8*4=192 cм³

V1/V2=480/192=2,5 рази