знайди катет прямокутного трикутника,якщо інший його катет і гіпотенуза дорівнюють 4 √2 см і 9 см.

у меня осталось 5 минут!​

Ответы на вопрос

Отвечает Плотникова Виктория.

Ответ:

Объяснение:

с²=a²+b²

a²=c²-b²=81-32=49

a=7