Різниця двох чисел 42, а іх відношення дорівнює 7 : 4.Знайдіть ці числа.​


Ответы на вопрос

Отвечает Курченков Владислав.

Відповідь:

98 і 56

Пояснення:

Нехай перше число - 7х, а друге - 4х.

7х-4х=42 =>3x=42 => x=14

Підставляємо х у вирази і знаходимо числа:

7х=7*14=98 - перше число

4х=4*14=56 - друге число