один з кутів трикутника на 40 градусів менший від другого і на 10 градусів більший за 3 знайдіть

кути трикутника​

Ответы на вопрос

Отвечает Ткаченко Макс.

Нехай ∠1=х°, ∠2=х°+40, ∠3=х-10°

х+х+40+х-10=180

3х=150

х=50

∠1=50°,  ∠2=50+40=90°;  ∠3=50-10=40°