внутрішні кути трикутника пропорційні до чисел 3 5 7 Знайти зовнішні та внутрішні кути цього

трикутника​

Ответы на вопрос

Отвечает Артемьев Матвей.

Ответ:

36°, 60°, 84°- внутрішні, 144°, 120°, 96°- зовнішні

Объяснение:

Відношення 3:5:7

3+5+7=15- всього частин

180:15= 12- одна частина

12*3=36°- перший внутрвшній

12*5=60°- другий внутрішній

12*7=84°-третій внутрішній

Зовнішній кут трикутника дорівнює сумі двох внутрішніх кутів, не суміжних із ним.

60+84=144°-перший зовнішніц

36+84=120°-другий з.

36+60=96°- третій з.