У трикутнику ABC C = 70°, Dточка перетину бісектрис кутів А і В. Знайдіть кут ADB.​


Ответы на вопрос

Отвечает Пашкевич Алёна.

Ответ:

ABC <A+<C=180 -LB.

AOC <OAC+<OCA=(<A+<C)/2=(180-<B)/2=90-<B/2

<AOC=180-(<AOC+<<OCA)=180-(90-<<B/2)=90+<B/2