Чи є послідовність чисел 2; 6; 12; 36; геометричною прогресією СРОЧНО!!!​


Ответы на вопрос

Отвечает Сман Мухамеджан.

Ответ:

спочатку йде множення на 3, потім вийшло число множиться на 2, і ще раз.

Объяснение: 2*3=6, 6*2=12, 12*3=36.